Астананың қаласының ашық чемпионаты

2014 жылдың 25 мен 27 наурыз аралығында 2003-2004 ж.т. кіші жасөспірімдердің арасында Астана қаласының чемпионаты болып өтті. 

Турнирде барлығы 124 спортшылар қатысты (Астана қаласы, Қарағанды қаласы,Тараз қаласы және Атырау қаласы).

Жарыстың қорытындысы бойынша Астана қаласының құрама командасы 14 алтын, 11 күміс, 39 қола медальдеріне және жалпы командалық бірінші орынга ие болды.

Номинациялар иегерлері:

«Үздік боксы»- Абдреш Нурхадам (жаттықтырушы Копжасаров Е.Н.);

«Жеңіске деген құлшынысы»- Алимбек Мадияр (жаттықтырушы  Кенжегулов И.Ш.);

«Үздік төреші»- Бакиров Бекзат;

«Үздік жаттықтырушы»- Нуркаджаиев Алибек. 

 

Жүлделі орынға ие болған спортшыларды құттықтаймыз!

 

1 орын:

1.Акпанов  Руслан (Астана қ.)

2.Нуржан Ерсайын (Тараз қ.)

3.Сабит Кайнар (Астана қ.)

4.Турарбек Бакыхжан (Астана қ.)

5.Бурикбай Танат(Тараз қ.)

6.Амангельды Дулат (Астана қ.)

7.Тайшебаев Нурбек (Атырау қ.)

8.Раушанбек Рауан (Жамбыл обл.)

9.Камбарбай Адилет  (Тараз қ.)

10.Суюнбай Елнур (Тараз қ.)

11.Макулбаев Уалихан (Караганда қ.)

12.Алтынбек Ганижан (Астана қ.)

13.Орынбасар Нурали (Тараз қ.)

14.Абилдахан Қайсар (Астана қ.)

15.Тастимиров Темирхан (Тараз қ.)

16. Бабахан Султан (Тараз қ.)

17. Жаманбай  Ерұлан (Тараз қ.)

18.Темкен Сырым (Астана қ.)

19. Карл Арлан (Астана қ.)

20. Таниберген Нурислам (Астана қ.)

21. Мусаев Билал (Астана қ.)

22.Абдреш Нурхадам (Астана қ.)

23.Гардер Альберт (Астана қ.)

24.Захаров Никита (Астана қ.)

25. Абдыкалыков Азамат (Астана қ.)

 2 орын

1.Жубанов Аслан (Атырау қ.)

2.Таймасов Мейрамбек (Караганда қ.)

3.Сулейман Бекәділ (Тараз қ.)

4.Мажитов Алисултан (Тараз қ.)

5.Берик Нуржан(Караганда қ.)

6.Сагинжан Ертай (Атырау қ.)

7.Алшынов Рустем (Тараз қ.)

8.Турғынбек Бекнур (Тараз қ.)

9.Уразалиев Бексултан (Астана қ.)

10.Адажук Багдан (Астана қ.)

11.Болекбай Бакдаулет (Астана қ.)

12.Марчевский Иван (Астана қ.)

13.Толегенов Расул (Астана қ.)

14.Плуталов Сергей (Караганда қ.)

15.Алмасбеков Мухаметали (Тараз қ.)

16.Аубакиров Алихан (Атырау қ.)

17.Ахметзаки Бекзат (Астана қ.)

18.Хабиев Нурдаулет (Тараз қ.)

19.Мукатаев Темирлан (Астана қ.)

20.Баталов Султан (Тараз қ.)

21.Жайлаубек Мади (Астана қ.)

22.Абдукарим Ержан (Тараз қ.)

23.Казадарбеков Данат (Астана қ.)

24.Аманбек Темирлан (Астана қ.)

25.Нурланулы Олжас (Астана қ.)

 {gallery}Zhanaliktar/10{/gallery} 

Жоғарыға

  


Просмотреть “№3 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі” МКҚК Астана қаласының, дене тәрбиесі және спорт басқармасы на карте большего размера

“№3 балалар мен жасөспірімдер спортмектебі”  МКҚК  Астана қаласының дене тәрбиесі және спорт басқармасы

Ә. Молдағұлова 21/1

 

Тел/ф: 39-43-01, тел. 49-66-52

 

  Эл. Адрес  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.,   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

 

 "Сенім телефоны"  - 39-15-84